- -6,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Котлони |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Termostat |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Gaz |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Trepte putere | 2 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Numar zone gatire | 2 |
| Arzator normal | 2 |
| Tip arzator | Gaze cu gaz |
| Inaltime | 6.5 cm |
| Latime | 46.4 cm |
| Adancime | 25.7 cm |
| Garanție | 24 luni |