- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ъглошлайфи, шмиргели и полирмашини |
|
| Tipul sursei de alimentare | La reţea |
| Tip de ocupație | Profesional |
| Culoare | Galben / negru |
| Tip produs | Slefuire unghi |
| Putere | 750 W |
| Viteza maxima (rpm) | 12000 |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Diametrul discului | 125 mm |