- -5,32 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Functii | Afișează automat pâinea, Sistem anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Decupare detașabilă |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 23 cm |