- -6,79 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Alb |
| Putere | 850 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Afișează automat pâinea, Deschideri largi, Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Croissant Stand |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 5 |
| Inaltime | 20 cm |
| Lungime | 18.3 cm |
| Garanție | 24 luni |