
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 760 W |
| Functii | Oprirea automată, Anulare, Spațiu de stocare a cablurilor, Sistem anti-alunecare, Temporizator |
| Accesorii incluse | Curăță pentru felii |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 21.5 cm |
| Latime | 14 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Garanție | 24 luni |