
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 950 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Afișează automat pâinea, Sistem anti-alunecare, Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Greutate | 1.06 Kg |
| Garanție | 24 luni |