- -13,29 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | presa |
| Material | Oţel, Fontă |
| Caracteristici cheie | Curățarea ușoară, Împotriva alunecării, Detaşabil, Gripul ergonomic |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Fel de mancare | Fructe, Legume |
| Înălţime | 71 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 22 cm |