- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Temporizator, Indicator de schimbare a filtrului, Modul de noapte, Modul liniștit de lucru, TRUE HEPA филтър, Filtrul de carbon, Ușor de folosit, Eлиминира неприятните миризми, Ecran digital, Setare automată, Ușor de transportat, Extrem de liniștită |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 24 dB |
| Putere maxima | 23 W |
| Flux de aer | 0 l/h |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 42 м² |
| Înălţime | 36 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Garanție | 24 luni |