- -91,58 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb, De aur |
| Funcții | Temporizator, Filtru HEPA, Purificator de aer, Mod automat, Indicator de schimbare a filtrului, Modul de noapte, Modul liniștit de lucru, Reduce mirosurile și bacteriile, Wi-Fi, Aplicație pentru smartphone, Neutralizează mirosurile, Indicatorul calității aerului, Oprirea automată, LCD, Filtrarea pluralului, Ventilator, Bluetooth, Modul de luminozitate scăzută, Ușor de folosit, SMART, Filtrarea aerului, Răcire, AUTO mode |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat, Cataliză, Pentru particulele nano |
| Nivel de zgomot | 30 dB, 62 dB |
| Putere maxima | 40 W |
| Flux de aer | 1050 м³/н |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Digital, Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 40 m² |
| Înălţime | 105 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |