- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Funcții | Mâner încorporat |
| Niveluri de putere | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numărul de coaste | 9 |
| Putere maxima | 2000 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 67 cm |
| Lăţime | 12 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Greutate | 7.7 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 месеца |