- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Funcții | Roțile pentru a se muta, Mâner încorporat |
| Niveluri de putere | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 15 m² |
| Numărul de coaste | 7 |
| Putere maxima | 1500 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 67 cm |
| Lăţime | 12 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 6.4 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 месеца |