- -22,50 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Alb |
| Stil | La modă, Съвременен |
| Destinate pentru | Zilnic, Coridor, Bucătărie, Baie |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Material | Metal, Melamină |
| Înălţime | 150 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 11 Kg |
| Grosime | 1.8 cm |