Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Material | Oţel, Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Înălţime | 170 cm |
| Lăţime | 34 cm |
| Lungime | 47.6 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |