Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Етажерки и рафтове |
|
| Culoare | Negru |
| Stil | La modă |
| Destinate pentru | Dormitor |
| Tipul de montare | De sine |
| Numărul de rafturi | 2 |
| Material | Oţel, Bambus |
| Înălţime | 190 cm |
| Lăţime | 60.6 cm |
| Lungime | 57 cm |