- -2,05 €
- Fabricat din otel inoxidabil
- Suport alimentar usor cu doar 1 buton
- LED iluminare
- Reglati dimensiunea de macinare
- Dimensiuni: 23 x 6 x 6 cm
- Alimentare: 4 baterii xAA (nu sunt incluse)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Fabricat din otel inoxidabil
- Suport alimentar usor cu doar 1 buton
- LED iluminare
- Reglati dimensiunea de macinare
- Dimensiuni: 23 x 6 x 6 cm
- Alimentare: 4 baterii xAA (nu sunt incluse)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Mill |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | Cablu alimentare magnetic - 1 m |
| Destinate pentru | Furnici |
| Baterii necesare | 4 x AA |
| Număr / set | 1 |
| Material capac | Plastic |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 6 cm |