- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Mill |
| Material | ABS |
| Pachet de conținut | 1 x Rasnita |
| Destinate pentru | Condimente |
| Baterii necesare | 4 x AA |
| Număr / set | 1 |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 6 cm |
| Diametru | 6 cm |