- -6,65 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Mill |
| Material | Lemn |
| Pachet de conținut | 1 x Rasnita |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Număr / set | 1 |
| Tipul morii | Manual |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Diametru | 7 cm |