- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сандвич тостери |
|
| Capacitate | 2 sandwichuri |
| Culoare | Gri |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Sandwich-uri |
| Tip placi | Sandwich |
| Putere | 750 W |
| Functii | Capac non-stick, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Trepte putere | 1 |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 1.24 Kg |
| Numărul de sucursale | 2 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Garanție | 24 месеца |