- -3,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Portocaliu, Negru |
| Utilizat pentru | Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 40 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 1 l |
| Inaltime | 19.8 cm |
| Latime | 17.8 cm |
| Lungime | 17.7 cm |
| Tip produs | Цитрус преса |
| Garanție | 24 luni |