- Produs nou
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Rosu |
| Utilizat pentru | Fructe, Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Schimbați direcția de rotație, Protecția împotriva supraîncălzirii, Filtrarea semințelor |
| Putere | 140 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 1.2 l |
| Capacitate recipieint pulpa | 0.2 l |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 13.1 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Garanție | 24 luni |