- -2,51 €
- Stoc epuizat

Cuier pentru prosoape cu două agățători Metalife MGS-701W
- Construcție puternică și durabilă
- Instalare ușoară cu bandă adezivă, fără găurire
- Material: Metal, Plastic - imitatie lemn
- Dimensiuni: Adâncime: 7 cm, Lățime: 7 cm, Înălțime: 15 cm
- Culoare: Negru/Lemn
- Țara de origine: Turcia
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru, Lemn |
| Tip produs | Cuier |
| Material | Plastic, Fier |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 15 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Diametru | 7 cm |