- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru, Lemn |
| Tip produs | Cuier |
| Material | Plastic, Fier |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 11 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Lungime | 11 cm |