Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Органайзери за баня |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 3 x Малки кутии за аксесоари |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 11.4 cm |
| Lăţime | 15.2 cm |
| Lungime | 7.6 cm |
| Greutate | 0.2 Kg |
| Numărul de piese | 3 |