- -1,53 €
- Stoc epuizat

Suport pentru hartie de bucatarie Kesper
- Dimensiuni:
Diametru: 14 cm
Inaltime: 32,5 cm
- Varf din otel inoxidabil
- Material: bambus
- Culoarea maro
- Greutate: 0.300 Kg(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Suport pentru hartie de bucatarie Kesper
- Dimensiuni:
Diametru: 14 cm
Inaltime: 32,5 cm
- Varf din otel inoxidabil
- Material: bambus
- Culoarea maro
- Greutate: 0.300 KgFisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Maro |
| Material | Bambus |
| Înălţime | 32.5 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Greutate | 0.3 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Поставка за кухненска хартия |
| Tipul de montare | Свободностоящ |
| Диаметър | 14 cm |