Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Metal, Sticlă |
| Înălţime | 11 cm |
| Lăţime | 8 cm |
| Lungime | 9.5 cm |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Дозатор за течен сапун |
| Tipul de montare | Свободностоящ |