- -3,58 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 34 cm |
| Diametru | 34 cm |