- -1,02 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Gri |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Otel carbon |
| Functii | Strat non-stick |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 4.5 cm |
| Latime | 32 cm |
| Lungime | 22 cm |