- -1,07 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Gri |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Otel carbon |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Greutate | 0.400 Kg |