- -2,56 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime | 29.5 cm |