- -3,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Otel carbon |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Smalț |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime | 25 cm |