- -7,16 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Cupru |
| Utilizare | Pâine și cosunak |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Oţel |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Cuptor, Ceramica din sticla, Inducţie |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 28 cm |
| Diametru | 28 cm |