- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Otel carbon |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 36 cm |
| Lungime | 24.5 cm |