- -0,72 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Inox |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Inox |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 32 cm |
| Lungime | 22 cm |