- -3,58 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Argint |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Inox |
| Functii | Mânere detașabile |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 35 cm |