- -2,25 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Gri |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Rundă |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Ceramică, Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 36 cm |
| Diametru | 36 cm |