- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Inox |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Inox |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Inaltime | 4.8 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Greutate | 2.6 Kg |