Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Inox |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Oţel |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 32 cm |