- -1,53 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | De aur |
| Material | Oţel, Ceramică |
| Forma | Dreptunghiular |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Paști, Fiecare ocazie |
| Inaltime | 7.5 cm |
| Latime | 11.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor, Spalat pe maini |
| Lungime | 30 cm |