- -20,45 €

Folosiți forma pentru prăjituri Dr. Oetker Stern Summer unică pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie.
Dr. Oetker se bazează pe 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt folosite numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Diametru: 18 cm, Înălțime: 7 cm(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Folosiți forma pentru prăjituri Dr. Oetker Stern Summer unică pentru a face cele mai frumoase și delicioase prăjituri, produse de patiserie.
Dr. Oetker se bazează pe 125 de ani de calitate garantată și produse inovatoare. Sunt folosite numai cele mai bune materiale și toate produsele Dr. Oetker sunt testate în mod extensiv în bucătăria de testare Dr. Oetker.
- Dimensiuni: Diametru: 18 cm, Înălțime: 7 cmFisa tehnica
Форми за сладкиши |
|
| Culoare | Gri |
| Material | Aluminiu |
| Forma | Stea |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sarbatoare | Fiecare ocazie |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 18 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Diametru | 18 cm |