- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мобилни телефони |
|
| Tehnologie | 5G |
| Вътрешна памет | 256 GB |
| RAM памет | 8 |
| SIM слотове | Dual SIM |
| Модел процесор | Apple A18 |
| Tip display | Ecran tactil |
| Видео резолюция | Full HD 4K |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Culoare | Ultramarine |
| Тип телефон | Smartphone |
| Greutate | 170 g |
| Година на лансиране | 2024 |
| Dimensiunile ecranului | 6.1 inch |
| Брой ядра | 16 |