- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | Full HD |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Google TV |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Amazon Prime |
| Oglindire | Android |
| Rezoluţie | 1920 x 1080 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Fără fir | Wi-Fi |
| Consumul electric | 90 W |
| Consum anual de energie /1000 ore | 37 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Greutate cu suport | 5.2 Kg |