- -26,08 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | QLED |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Fără fir | Wi-Fi |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 100 x 100 |