- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 139 cm (55``) |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Tip procesor | Quad core |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10, Dolby Vision |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Tehnologia audio | Dolby Audio |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Tipuri de porturi | 2 x USB, 3 x HDMI |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consum anual de energie /1000 ore | 64 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Dimensiuni cu suport | 1226 x 750 x 275 mm |
| Dimensiuni fara suport | 1226 x 711 x 72 mm |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Compatibil VESA | 300 x 300 |
| Garanție | 24 luni |