- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| OS | Android |
| Tip procesor | Quad core |
| Video cu aplicație | YouTube, Prime Video |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10+, Dolby Vision |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Tehnologia audio | Dolby Atmos |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Consum de energie în modul HDR / 1000 de ore | 50 kWh |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand, Bluetooth дистанционно управление |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 24 luni |