- -1,53 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Polipropilenă, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 17.4 cm |
| Lăţime | 8.2 cm |
| Lungime | 8.2 cm |
| Greutate | 0.227 Kg |
| Capacitate | 0.454 l |