- -2,92 €

- Otel inoxidabil cu pereti dubli, izolat in vid
- Capac sigilabil
- Reutilizabil si fara BPA
- Capacitate: 340 ml
- Ingrijire si utilizare:
Husa: Se spala numai manual
Baza: Se spala manual dupa fiecare utilizare cu apa fierbinte si sapun sau bicarbonat de sodiu.
Avertisment: Nu se poate folosi in masina de spalat vase sau cuptor cu microunde.
Tineti paharul in pozitie verticala daca il transportati intr-o geanta.
Recomandare: Pentru a mentine temperatura bauturii mai mult timp, fie preincalziti interiorul paharului cu apa clocotita, fie raciti cu apa rece inainte de a goli si umple cu bautura.
- Dimensiuni: Inaltime: 13,6 cm, Latime: 8,2 cm, Lungime: 8,2 cm
- Material: otel inoxidabil, silicon
- Culoare: Albastru/Inox
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Otel inoxidabil cu pereti dubli, izolat in vid
- Capac sigilabil
- Reutilizabil si fara BPA
- Capacitate: 340 ml
- Ingrijire si utilizare:
Husa: Se spala numai manual
Baza: Se spala manual dupa fiecare utilizare cu apa fierbinte si sapun sau bicarbonat de sodiu.
Avertisment: Nu se poate folosi in masina de spalat vase sau cuptor cu microunde.
Tineti paharul in pozitie verticala daca il transportati intr-o geanta.
Recomandare: Pentru a mentine temperatura bauturii mai mult timp, fie preincalziti interiorul paharului cu apa clocotita, fie raciti cu apa rece inainte de a goli si umple cu bautura.
- Dimensiuni: Inaltime: 13,6 cm, Latime: 8,2 cm, Lungime: 8,2 cm
- Material: otel inoxidabil, silicon
- Culoare: Albastru/Inox
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Inox, Albastru |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Oţel, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide |
| Instructiuni de folosire | Inadecvat pentru cuptorul cu microunde |
| Înălţime | 13.6 cm |
| Lăţime | 8.2 cm |
| Lungime | 8.2 cm |
| Greutate | 0.222 Kg |
| Capacitate | 0.340 l |