- -1,52 €
- Stoc epuizat

- Otel inoxidabil cu pereti dubli
- Capac etansare
- Reutilizabil si fara BPA
- Capacitate: 340 ml
- Ingrijire si utilizare:
Se poate spala in masina de spalat vase (doar partea superioara)
Compatibil cu cuptorul cu microunde (capacul trebuie indepartat)
Tineti thermosul in pozitie verticala daca o transportati intr-o geanta
- Dimensiuni: Inaltime: 13,6 cm, Latime: 8,2 cm, Lungime: 8,2 cm
- Material: polipropilena, silicon
- Culoare: coral
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Otel inoxidabil cu pereti dubli
- Capac etansare
- Reutilizabil si fara BPA
- Capacitate: 340 ml
- Ingrijire si utilizare:
Se poate spala in masina de spalat vase (doar partea superioara)
Compatibil cu cuptorul cu microunde (capacul trebuie indepartat)
Tineti thermosul in pozitie verticala daca o transportati intr-o geanta
- Dimensiuni: Inaltime: 13,6 cm, Latime: 8,2 cm, Lungime: 8,2 cm
- Material: polipropilena, silicon
- Culoare: coral
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Coral |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Polipropilenă, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 13.6 cm |
| Lăţime | 8.2 cm |
| Lungime | 8.2 cm |
| Greutate | 0.182 Kg |
| Capacitate | 0.340 l |