
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Cupa termică |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Pereți dublați cu izolație în vid, Protecția de la alergare |
| Înălţime | 15 cm |
| Lăţime | 8.1 cm |
| Greutate | 0.235 Kg |
| Capacitate | 300 ml |
| Diametru | 8.1 cm |
| Garanție | 24 месеца |