Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic |
| Destinate pentru | Fluide, Mancare solida |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 13 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Capacitate | 780 ml |