Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | BPA Free, Protecția împotriva scurgerilor |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 11.1 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Greutate | 0.15 Kg |
| Capacitate | 0.680 l |